Підготовка до школи

Підготовка дітей до навчання в школі у М.ІРПІНЬ, ВУЛ. МОЛОДІЖНА, 5, РАЙОН ПАРКУ ДУБКИ

Підготовка до школи – важливий крок у розвитку Вашої дитини. Це перший етап навчання, і кожна деталь, кожен рух та звук Вашого малюка має значення в подальшому розвитку особистості.

Мовлення, письмо, читання, соціальна адаптація – усе це невід’ємні складові розвитку дитини. Багато батьків замислюються: «З чого почати?»

У “дитячому садочку геніальні дітки СВІТЛЯЧОК” ми пропонуємо підготовчі заняття до школи за унікальною авторською методикою, які передбачають:

  • розвиток уміння навчатися, здатності до аналізу та синтезу, узагальнення і формування понять;
  • читання, письмо;
  • граматику, математику;
  • розвиток упевненості;
  • розвиток організованості;
  • знання про навколишній світ;
  • досліди й експерименти.

Усі заняття цікаві та ефективні, адже кожен урок ми поєднуємо з творчістю. Курс «Підготовка до школи» для дітей продумана  відповідно до вподобань малюків, із улюбленими героєм, неймовірними історіями з усього світу, цікавими науковими відкриттями.

Усесторонній розвиток у «Підготовці до школи» – це не стандартна система навчити дитину писати, читати і  рахувати, а розвити бажання навчатися та пізнавати світ.

Адже перші 5 років життя дитини – це емоційне ставлення до життя, до людей, наявність або відсутність стимулів до інтелектуального розвитку – все це визначає подальшу поведінку мислення дитини.

Ефективність підготовки дітей до навчання в школі:

Дітки займаються в маленьких групах, малюк одночасно вчиться спілкуватись з іншими дітками відбувається процес соціалізації дитини. Важливою особливістю не великих навчальних груп є відповідна увага викладача дитині, адже наші вчителі мають достатньо часу для індивідуального підходу до кожної дитини.

Заняття по підготовці до школи навчають внутрішньої організації, концентрації уваги, уважно та старанно виконувати завдання, оцінювати свою роботу і планувати свій час.

Отже, до школи потрібно готуватись. У державних освітніх навчальних закладах вимагають високого рівня знань. Через велику кількість дітей у класах викладач не має змоги проаналізувати підхід до кожної дитини і приділити їй відповідну кількість часу.

Моральна підготовка дитини до школи є не менш важливою, ніж інтелектуальна.

Підготовчі заняття до школи – це важливо!

Підготовчі заняття до школи – це найкраще середовище для ознайомлення малюка з освітніми закладами. Дітки тут мають можливість поспілкуватися з ровесниками та викладачами, відвідати цікаві саме їм заняття, завдяки чому стати відкритішими та легко йти на контакт.

Соціалізація дитини у шкільному середовищі дуже важлива для її емоційного стану.

Після проходження курсу «Підготовка до школи» у “центрі розвитку дитини геніальні дітки СВІТЛЯЧОК”, Ваша дитина отримає необхідні базові та корисні навички для успішного навчання.

А ще багато цікавого та корисного Вашій дитині у підготовці до школи!!!