Міні-садок

Приватний садок у ІРПЕНІ, ВУЛ. МОЛОДІЖНА, 5 – “геніальні дітки СВІТЛЯЧОК”

В “центрі розвитку дитини геніальні дітки СВІТЛЯЧОК”, приватний дитячий садок – це комфортне середовище для Вашого малюка! Наше головне завдання створити найкомфортніші умови для сприятливої атмосфери розвитку  дітей. Викладачі сімейного центру розвитку  – це висококваліфіковані педагоги, які з турботою та любов’ю піклуються про маленьких вихованців.

Навчання у приватному садку СВІТЛЯЧОК у м. Ірпінь, вул. Молодіжна, 5, відбувається за авторською методикою, що сприяє різносторонньому розвитку, а також досягненню високих результатів кожної дитини. Екологічно чисті іграшки, сучасні комфортні меблі, безпечні умови, унікальні навчальні матеріали – все це забезпечує гармонійний розвиток усіх сфер життєдіяльності наших вихованців.

Програма приватного садку у місті Ірпінь “Центрі розвитку дитини геніальні дітки СВІТЛЯЧОК” пропонує Вам:

  • режим дня сприяє розвитку організованості та зібраності Вашого малюка;
  • дитячі ігри, майстер-класи;
  • заняття, загальний розвиток дитини (художня діяльність, фізкультура, ознайомлення з довкіллям, розвиток мовлення, грамоти, математичних здібностей);
  • прогулянка, екскурсії;
  • ланч.

Заняття у міні-садочку спрямовані на всебічний розвиток та соціалізацію дитини. Наші сертифіковані викладачі щодня створюють спокійний і радісний настрій на весь день.

Навчальна програма «Міні-садок Baby Club» розроблена з використанням методик відомих іноземних та вітчизняних педагогів і психологів: М. Монтессорі, Н. Зайцева, Г. Домана, В. Федієнка, подружжя Нікітіних.

Навчання у “Центрі розвитку дитини геніальні дітки СВІТЛЯЧОК , приватний дитячий садок”, це:

–  соціальна адаптація дитини, спілкування з однолітками, розвиток моральних почуттів;

– формування культурно-гігієнічних навичок;

– загальний розвиток пізнавальних здібностей;

– збагачення словникового запасу, розвиток активного мовлення;

– розширення уявлення про предмети і явища довкілля, енциклопедичні знання про

предмети та явища;

– формування математичних уявлень;

– розвиток творчих здібностей, бажання займатись художньою діяльністю;

– ознайомлення із художньою літературою, творами мистецтва;

– фізичний розвиток (зарядка, заняття з фізкультури, естафети, рухливі ігри);

– підготовка руки до письма.

Чому саме приватний дитсадок “геніальні дітки СВІТЛЯЧОК”?

  • Невеликі групи у дитсадку  у місті Ірпінь, вул. Молодіжна, 5 , район Академії, машторф, гарантують комфортні умови навчання та розвитку дитини, адже викладач має достатньо часу для кожного малюка. Отже в результаті малюк спілкується з однолітками і одночасно є достатньо часу для навчання з викладачем. Умови виховання дітей у міні-садочку відтворюють умови виховання в повній сім’ї з кількома дітьми.
  • Різновікові групи, постійне спілкування з дітьми різного віку формує в дитини різноманітне сприйняття світу. Дитини засвоює основи поведінки як старшого, так і молодшого серед дітей, що важливо для формування соціальних навичок взаємодії, здобуття досвіду взаємодії. В різновіковому середовищі діти краще розуміють один одного, вчиться ділитись, гратись, працювати в групах, що є важливим навиком для навчання в школі.
  • Діти отримують на заняттях якісні знання відповідно до програми “Центру розвитку дитини геніальні дітки СВІТЛЯЧОК , приватний дитячий садок”, а також мають можливість індивідуально займатись з викладачем у вільний від занять час.

Вашій дитині від 3 років? Телефонуйте сьогодні!