Англійська для дітей

Заняття з англійської мови для дітей у ІРПЕНІ, ВУЛ. МОЛОДІЖНА,5 , РАЙОН АКАДЕМІЯ

Для навчання малюків іноземних мов, “центр розвитку дитини геніальні дітки СВІТЛЯЧОК”  співпрацює з досвідченими фахівцями – лінгвістами та відомими брендами в галузі вивчення іноземних  мов для дітей.

Ми обираємо кращі навчальні програми для дітей, щоб уроки англійської  мови для дошкільнят і школярів були природними та легкими.

У навчальному “центрі розвитку дитини геніальні дітки СВІТЛЯЧОК” Ваша дитина має унікальну можливість вивчати англійську мову природним шляхом – через ігри, забави, співи, танці і малювання. Найбільшою мотивацією до навчання є ігри, квести, майстер-класи, свята, конкурси та можливість практикувати англійську мову з однолітками. Також  центр сімейного розвитку з напрямку вивчення англійської мови часто відвідують нейтів-спікери, що є невід’ємною частиною вивчення англійської мови для дітей від носія мови.

Відмінний результат уроків англійської мови для дошкільнят гарантують:

  • кваліфіковані викладачі, які пройшли фахову підготовку;
  • ефективна та перевірена методика, якісні матеріали;
  • занурення у мовне середовище – заняття проводяться виключно англійською мовою;
  • індивідуальний підхід до кожного учня:  навчання відбувається в маленьких групах – від 4 до 8 дітей);
  • позитивна атмосфера, висока мотивація.

Чому потрібно вивчати іноземну мову в ранньому віці?

  • Англійська мова для дітей від 2 до 5 років – це ідеальний період вивчення мови, адже в ранньому віці дитина краще сприймає мову, запам’ятовує, водночас тренує пам’ять і розвиває уявлення про світ.
  • Дитина не сприймає вивчення англійської мови як додаткове навантаження, адже пізнавати світ для малюка в такому віці –  природний процес.
  • Англійська мова для дітей розширює сприйняття світу малят, їхні  можливості. Вивчення англійської мови для дітей до 3 років стимулює інтелектуальний розвиток малюків і допомагає їм гармонійно розвиватись.
  • У сучасному світі стільки корисної інформації іноземною мовою! Англійська для малюків створить можливість пізнавати світ, культури, звичаї інших народів.
  • Невеликі групи навчання – це індивідуальний підхід до кожного учня та увага до його особистих потреб. Спілкування в колі однолітків не тільки збільшує цікавість дитини, а й розвиває соціальні навички малюка.

Проте не можна забувати – крім практичної користі вивчення іноземної мови, заняття з англійської мови для дошкільнят – це відмінний тренажер для мозку, покращення пам’яті, розвиток уваги. В ранньому віці Ваш малюк вивчить основи на все життя!

На англійській для найменших ми вчимося розмовляти. Англійська мова для дошкільнят – це поєднання ігор, мультфільмів і цікавих розповідей, адже зацікавленість та бажання дитини – найкраща мотивація до навчання.