Про нас

ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГЕНІАЛЬНІ ДІТКИ СВІТЛЯЧОК

– це один з небагатьох приватний дитячий садів в Ірпені, який володіє всіма необхідними атрибутами дошкільного закладу. Це приватний будинок – 300 квадратних метрів, двір розділений на дві частини, що дозволяє при необхідності як об’єднувати групи для спільних ігор на вулиці, так і кардинально міняти обстановку, що теж дуже важливо!


Вся територія огороджена високим парканом, так що дітки знаходяться в цілковитій безпеці.

У теплу пору року більшість занять проводяться на свіжому повітрі. До речі, тут навіть є невеличкий город, з цього малюків так само долучають до вирощування овочів і ягід.

Центр розвитку дитини, дитячий садочок, раніше, для того щоб дитина вчила різні мови, розвивала свої творчі здібності і займалася спортом потрібно було знаходити 5 різних закладів. А головне, майже завжди треба було супроводжувати своє чадо на всіх його заняттях. Сьогодні ж, для задоволення усіх вище перелічених потреб слід лише записати малечу в ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГЕНІАЛЬНІ ДІТКИ СВІТЛЯЧОК.

Велика площа садочка розміром 300 квадратних метрів, великий спортзал, логопед, дитячий психолог, вивчення англійської та японської мов, чотирьох разове харчування, висококваліфіковані працівники,  – все це і ще багато іншого чекає на Вас в приватному дитсадку «Світлячок».

Крім того ми не забуваємо допомагати розвивати творчі здібності у дітей, для цього в нашому закладі існують гуртки танців, малювання та співу. Незважаючи на великий спектр занять всі пізнавальні програми проходять  у формі гри. Граючи дітки вивчають іноземні мови та отримують загальні знання.

Ви можете віддавати дітей у садок на повний день, або приводити свого малюка на окремі заняття Садок працює в будні дні з 8:00 до 19:00